saulės elektrinės

KAIP VYKSTA PROCESAS?

Saulės elektrinės

ĮRENGIMAS

Kaip ir kiekvienai aukšto profesionalumo paslaugai
yra sudaroma strategija, kuria mes ir vadovaujamės

1.

Objekto apžiūra

2.

Sutarties pasirašymas

3.

Saulės elektrinės įrengimas

4.

Darbų apžiūrą ir įvertinimas

5.

Priežiūra nuo gedimų galinčių kilti ateityje

Kuriose vietose galima įmontuoti saulės elektrinę?

Ant šlaitinio stogo

Ant plokščio stogo

Ant žemės

Saulės elektrinių parke

Saulės elektrinė

namams

NAMAMS

Pirmieji gaminantys vartotojai į saulės energetiką investavo nedrąsiai, tačiau šiandien jau niekam nebėra paslaptis, jog šios investicijos ženkliai sumažina elektros energijos kainą. Ar žinojote, kad saulės elektrinė pradės atsipirkti jau nuo pirmosios elektros sąskaitos? Su saulės elektrine sutaupysite iki 90% elektros išlaidų, o APVA parama leis susigrąžinti iki 35% investicijų!

O dar, ar žinojote, kad saulės elektrinės priežiūra – praktiškai jokia? Dulkes nuplauna lietus, o sniegas tiesiog nuslysta nuo paviršiaus. Ir ar žinojote, jog Lietuvos apšviestumo rodikliai yra panašūs į Vokietijos, kuri pirmauja Europoje pagal bendrą saulės elektrinių galią? Lietuvoje daug mitų, kuriais tikėti nėra prasmės! Įrengsime saulės elektrinę ir suteiksime iki 30 m. garantiją saulės moduliams ir iki 20 m. garantiją inverteriams.

Pribrendote sąmoningam vartojimui ir energetinei nepriklausomybei? Kreipkitės, atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius rasime optimaliausią sprendimą!

Saulės elektrinė

verslui

VERSLUI

Saulės elektrinės jūsų verslui gali suteikti didelę naudą – pavyzdžiui, efektyviai išnaudoti nenaudojamą pastatų plotą ir taip sutaupyti ir užsitikrinti ilgalaikę energetinę nepriklausomybę. Svarbu paminėti ir tai, jog „žalias“ verslas labai prisideda prie švaresnės aplinkos kūrimo, sumažina CO2 kiekį aplinkojė ir, žinoma, kuria socialiai atsakingos įmonės įvaizdį, kuris itin palankiai vertinamas šiandieninio vartotojo.

Saulės elektrinių pagaminta energija gali būti naudojama vidinėms įmonės reikmėms, o perteklinė energija – parduodama elektros tinklams. Esate įmonė, kuri planuoja ilgalaikes investicijas ir siekiate optimizuoti energijos sunaudojimo kaštus? Žinokite, kad „žalioji“ energetika pagrįstai vadinama viena pigiausių, nes jos įrengimo ir eksploatacijos kaštai sparčiai mažėja.

Tapkite gamtai draugišku verslu – susisiekite su mumis jau šiandien!

Kokio galingumo saulės elektrinę

PASIRINKTI?
Two columns
Vertical
Horizontal

Saulės elektrinės kainos skaičiuoklė

Preliminariai apskaičiuoti duomenys

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Reikalinga pagalba gaunant tikslius apskaičiavimus?
Užpildykite formą

LIZINGAS SAULES

ELEKTRINEI

Nelaukite geresnių laikų – saulės elektrinę įsirenkite be santaupų!

PASKOLOS SKAIČIUOKLĖ

Fiksuotos metinės palūkanos: 4,9%.
Paskolos suma: nuo 3000 iki 20000 Eur.
Mokėjimo terminas: nuo 6 mėn. iki 10 metų.
Nereikalingas pradinis įnašas.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus.
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o panaudojus paskolą ne pagal paskirtį metinė palūkanų norma gali būti padidinta iki 15 %.

Dažniausiai užduodami

klausimai
Kokios galios elektrinės man reikia?

Kad suskaičiuotume elektrinės galią galima remtis vidutiniškai Lietuvoje saulės elektrinių generuojamu elektros kiekiu – 1000 kWh/metus iš 1 kW elektrinės. Tad jeigu Jūsų namai per metus suvartoja 7800 kWh, tai Jums reiktų 7,8 kW galios elektrinės.

Kiek užtrunka saulės elektrinės įrengimas?

Įrangos pristatymo ir montavimo pradžios terminas fiziniams klientams: 6-8 savaitės. Visi projektai individualūs, todėl deriname laiką su kiekvienu klientu atskirai.

Kokios galimybės gauti valstybės skiriama parama?

Valstybės skiriamai paramai gauti šansai yra labai didžiuliai. Aplinkos projektų valdymo agentūra (www.apva.lt) skelbia apie paramą fiziniams asmenims individualių gyvenamųjų namų modernizacijai. Paramos dydis – €322,91 kiekvienam įrengtam saulės elektrinės kilovatui. Mes padedame klientams parengti dokumentus paramai gauti.

Kaip greitai atsiperka saulės elektrinė?

Dvipusės apskaitos sistemos atsipirkimas svyruoja priklausomai nuo sistemos galios, pasirinktų modulių tipo, elektros energijos vartojimo grafiko.

Standartiškai didesnės galios sistema atsiperka greičiau, nes 1 kilovato (kW) įrengimo kaina yra mažesnė. Taip pat kylant elektros kainai, elektrinės atsipirkimas trumpėja, apytiksliai 1 metai - 1 ct/kWh el. kainos augimui. Saulės elektrinės atsipirkimas šiuo metu vidutiniškai siekia 3-5 metus, įskaičiuojant APVA paramą. Vidutinis saulės elektrinės gyvavimo laikas 25-30 metų.

 

Kaip saulės energija pasigamins žiemą?

Saulės šviesos žiemos laikotarpiu Lietuvoje būna palyginti mažai su vasaros ar pavasario laikotarpiu, todėl gali kilti įvairiausių abejonių ir klausimų. Pavyzdžiui iš kur gausiu elektros energiją žiemą? Atsakome. Mūsų specialistai atsižvelgdami į Jūsų vidutinį metinį elektros suvartojimą, įrengiamos saulės elektrinės įrangą, elektrinės kampą ir nuolydį – įrengia tokią saulės elektrinę, kuri per geriausius metų mėnesius sugeneruoja reikiamą elektros energijos kiekį likusiems mėnesiams.

Sugeneruojama ir iš karto nesunaudojama elektra yra atiduodama į tinklą pasaugojimui. Kai naktį ar debesuotą žiemos dieną saulės elektrinė negamins reikiamo elektros kiekio ją susigražinsite iš tinklo į kurį ji buvo atiduota pasaugojimui. Jeigu nutiktų taip, kad negamintumėte elektros energijos arba išnaudotumėte rezervą, kurį sunaudojote tinkle tuomet gausite ją iš tiekėjo su kuriuo būsite pasirašę elektros tiekimo sutartį.

Kokia yra saulės elektrinės priežiūra?

Priežiūra – labai paprasta.

Ilgainiui saulės moduliai apsineša dulkėmis, žiedadulkėmis, tačiau jų paviršiai yra ypatingi tuo, kad dulkės prie jų neprilimpa. Lietuvos klimato zonoje yra užtektinai lietaus, kuris nuplaus saulės modulius. Pasitaiko atvejų, kai saulės elektrinė sumontuota didelio dulkėtumo vietoje, tokiais atvejais reguliarus plovimas – rekomenduojamas. Jeigu mūsų klientas pageidauja saulės modulių plovimo esame pasiruošę tą padaryti. Jeigu planuojate tą daryti patys – būtinai pasikonsultuokite su mumis. Teisinga priežiūra yra raktas į visokeriopą saulės jėgainės ar saulės parko efektyvumą ir atsiperkamumą.

Mūsų požiūriu analitika irgi yra svarbi Saulės elektrinės priežiūros dalis. Dirbame su programomis, kurios turi kelių lygių monitoringo sistemą. Klientai gali stebėti kiek elektros pagamino, suvartojo pagal paros laiką, vidurkius. Mes savo ruožtu galime atlikti ir tam tikrus pakeitimus nuotoliniu būdu.

Analitika parodo ar visi saulės moduliai veikia tinkamai (pvz. nekaista) ar nėra saulės jėgainės montavimo, projektavimo metu padarytų klaidų. Analitikoje galima matyti ilgalaikę elektros gamybą, jos sunaudojimo įpročius. Jos pagalba galima priimti užtikrintus sprendimus plečiant saulės elektrinę ar planuojant plėsti elektrinių prietaisų naudojimą ar netgi jų atsisakymą tam tikru paros metu.

Kiek vietos užema saulės elektrinė ant stogo?

Vidutiniškai 1 kW galios elektrinė užima apie 6m2 stogo paviršiaus. Didejant saulės modulių efektyvumui, galiai ir mažejant jo dydžiui reikia vis mažiau saulės modulių.

Esu pasiruošęs bendrauti su „Saulės takelis” komanda ir aptarti saulės elektrinės įrengimą, bei kitus klausimus

Spustelėkite mygtuką „Susisiekimo forma”, ir užpildykite ten esančius punktus, kurie suteiks papildomos informacijos apie Jūsų pageidaujama bendradarbiavimo formą.

Susisiekimo forma

Norėčiau sužinoti daugiau informacijos apie valstybės skiriama paramą ir kita informacija

Spustelėkite mygtuką „Sužinoti daugiau” ir pateksite į naują langą kuriame rasti daugiau informacijos apie valstybės skiriama paramą ir kitą informaciją.

Sužinoti daugiau